Prachovka renault

Jak se ohřívá duster diesel?

Renault Duster diesel, jak se chová v zimě? Chci si to koupit, řekni mi všechna pro a proti.

V jaké teplotní oblasti žijete, zázrak?
Pokud mráz není větší než -20, je to normální, pokud je nižší, je nutné použít některé provozní podmínky.

U vznětového Renaultu Duster se doporučuje začít od druhého rychlostního stupně, protože první rychlostní stupeň se používá jako nižší rychlostní stupeň. Spojkový pedál, který má dlouhý zdvih, stejně jako elasticita motoru, činí tento proces velmi jednoduchým a předvídatelným. Převodovka v Renaultu Duster (Renault Duster) a její provoz nejsou ideální, ale cenově dostupné SUV vyžaduje oběti. Totéž lze říci o zvuku běžícího naftového motoru, který se dostává do interiéru vozu. Zdá se, že je otravný, ale na druhou stranu potěší svým charakteristickým zvonivým řevem. Zrychlení automobilu nelze nazvat hurikánem, ale když ručička otáčkoměru ukazuje 2 5 otáček, lze jej bezpečně nazvat sebevědomým. Při akceleraci a změně jízdního pruhu ve městě musíte často přeřadit na nižší rychlostní stupeň, ale při klidné jízdě je nízký výkon kompenzován dobrým točivým momentem ekonomického naftového motoru. Ekonomika je hlavním trumfem naftového Renaultu Duster, protože při jízdě po městě stačí SUV sedm litrů paliva a na dálnici na šestý rychlostní stupeň obecně stačí XNUMX litrů. To vše dělá z dieselového Renaultu Duster nejúspornější SUV v Rusku, a když k tomu připočteme jeho cenu, dostaneme nejlevnější SUV.

Zajímavé:
Kde je pojistka umístěna na Renault Duster.

Měli byste však vědět, že dieselový Renault Duster vyžaduje častější údržbu motoru než benzínový, protože motorová nafta obsahuje mnohem více různých částic, které ucpávají filtry motoru, takže je nákladnější na údržbu. A kromě toho motorová nafta obsahuje parafín, který při nízkých teplotách mrzne a tvrdne, takže pokud auto necháte delší dobu při okolní teplotě pod 30 stupňů Celsia s vypnutým motorem, mohou nastat problémy s jeho startováním.

PS Co se týče paliva, naše nafta je horší než v civilizovaném světě a zamrzá i když teplota klesne na pouhých -10 stupňů Celsia, obecně je dobré, když dosáhne -20, protože kvalita paliva nechává mnoho přání. Obecně se zásobte aditivy do paliva na zimu, jinak auto zabijete.

Diesel, pokud je komprese v motoru normální a baterie dobrá, tak se rozjede na 30. Můj dieselový motor startoval při minus 27-30 stupních.

Auto se právě začalo prodávat letos na jaře, jak víme, jak se bude chovat v zimě? Nikdo nemá zkušenosti se zimním provozem tohoto subjeepu a vše, co píší, jsou všichni pekelní teoretici.

Jedno špatné natankování a všechny úspory jdou výrobci palivového zařízení, prodejcům a servisním technikům. a možná si připlatíte. jak čip spadne. Můžete také jít za otcem Evženem a požádat ho o požehnání.

majitelé dieselů. Může mi někdo říct, jaká je provozní teplota dieselového motoru? a jak komu funguje kamna? jak je teplo? byl předstylingový Duster diesel

Kluci, majitelé dieselů. Může mi někdo říct, jaká je provozní teplota dieselového motoru? a jak komu funguje kamna? jak je teplo?
Měl jsem předrestyling Duster diesel 2013, v podstatě vždy byly dvě dělení jako provozní teplota (nikdy jsem se neptal, kolik je stupňů), interiér se rychle zahřál i v dobrých mrazech, bylo cítit, že topení šlape na xx. po instalaci Webasto to bylo chladnější, ale z různých zdrojů jsem našel informace, že tam byl nějaký senzor a stíny, které pochopily, že je to teplé, protože motor byl horký, a proto se nezapnul, ale stále nezamrzl v auto. a pokud auto stálo dlouho na volnoběh, tak v určité chvíli motor zřejmě vychladl a zapnula se topení a dokonce se zahřálo. Bezpečně jsem s ním najel 150000 2017 km a upgradoval na nový, 47. A tady začalo srovnání se starým autem.. V novém je nainstalované i Webasto, protože. Není tam žádné teplotní čidlo, teplotu motoru kontroluji přes klíčenku alarmu nebo aplikaci, ale nevšiml jsem si teploty nad 2.500 stupňů. je to normální? Teplotu jsem už kontroloval za všelijakých podmínek (na volnoběh, při klidné jízdě do 2,5 ot./min., při jízdě od 3 do 25 tis. ot./min, no, nad tím se neohřeje a to je vše.) Kontroloři u OD mě přesvědčili, že je to normální. No kamna nevypada, ze se netopi, vcera dnes byly v kabine mrazy 30-047 stupnu, dub byl hrozny) a dnes za jizdy se pila zapalovala s chybou P0A, tesne pred 047 udrzbou . OD resetoval chybu a řekl, že v chladném počasí tam zamrzá nějaké čidlo. Večer jsem to znovu nastartoval a opět se rozsvítila stejná pila, ale tentokrát společně s motorem a chybou PXNUMXB.)

Zajímavé:
Jak nainstalovat tažné zařízení na Renault Duster.

Možná vám někdo řekne něco zajímavého. Budu vděčný)

A kdo z Ufy může znát kompetentní diagnostiky pro dieselové motory.

adspx5

Nový člen

Zatímco jdu po dálnici, teplota podle aplikace přes obd je 77 stupňů. Při -15 se oteplí do 10 kilometrů Ve městě se ochladí na 60-65.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button