Prachovka renault

Kde najdu kód k rádiu v knize audiosystému renault duster?

Většina funkcí v autech je známá a srozumitelná každému majiteli. Časem ale nastávají situace, které způsobují řadu problémů. Mezi ně patří zablokování rádia Renaultu Duster nebo jiného vozu vyrobeného francouzským koncernem. Existuje však několik jednoduchých řešení této situace. K odemknutí rádia potřebujete speciální klíč – kód, který aktivuje mediální zařízení.

Kontrolujeme doklady.

Z výroby je každému rádiu přiřazen specifický kód zámku. Podle plánu vám to umožňuje chránit zařízení před krádeží, protože bez něj není možné zařízení používat. V praxi se s touto situací potýkají všichni majitelé automobilů, kteří alespoň jednou omylem vybili baterii nebo ji vypnuli během opravy. Chcete-li to zjistit, můžete nahlédnout do dokumentace vozidla. Bude tam napsána požadovaná 4místná kombinace, pomocí které můžete aktivovat rádio Renault Duster.

2

Vyhledejte PRE-CODE.

Pokud jste ale majitelem ojetého vozu a dokumentace k němu se již částečně ztratila, pak se situace trochu zkomplikuje, ale stále řeší. Nejprve musíte získat PRE-kód rádia, můžete to udělat jedním z následujících způsobů:

Stiskněte tlačítka 1 a 6 na 3-5 sekund, poté se na obrazovce objeví zpráva „pre code xxxx“. Má alfanumerický tvar, například „D657“. U starších modelů může

Zajímavé:
Jak vyměnit těsnění na krytu ventilu Renault Duster 16 ventilů.

3

sestávají pouze ze 3 číslic.

Pokud kombinace tlačítek na rádiu nefunguje, musíte ji odstranit a najít předkód na nálepce na zadní straně.

4

5

6

7

V následujícím příkladu můžete udělat chybu, když do generátoru zadáte 0 místo písmene O. Nezapomeňte, že pokud se předkód skládá ze 4 znaků, pak první je vždy písmeno, zbývající 3 jsou čísla .

V některých případech se kód může skládat dokonce ze 2 číslic. Generátor kódu vyžaduje 4, takže je třeba nahradit stávající 2-3 číslice nulami.

Chcete-li zadat kód pro autorádio Renault Logan nebo Duster, musíte použít tlačítka na panelu zařízení a poté na několik sekund podržet tlačítko 6. Pokud je kód správný, zámek se odstraní. V opačném případě se na zařízení zobrazí chybová zpráva.

Generátor kódů.

PRE kód vypadá f330 (písmeno a 3 číslice)

Stává se, že generátor vytvoří tři nebo dokonce dvě čísla místo čtyř. K tomuto číslu na začátku přidejte 0(543=0543 nebo 43=0043)

Rozdíly mezi rádii Renault.

Dokonce i vozy stejného modelu mohou mít nainstalovaná různá mediální zařízení. Není proto divu, že způsoby aktivace se mohou mírně lišit. Zvažme každý model zvlášť:

RENAULT Philips 22 DC 459/62E. Tento model nemá displej. Po zapnutí se na panelu auto objeví nápis CODE. Budete muset zadat kombinaci čísel pomocí joysticku sloupku řízení. K tomu slouží válcový spínač C na zadní straně Klávesa B umožňuje přesun do další polohy. Po zadání kódu se rádio aktivuje opětovným stisknutím tlačítka „B“.

RENAULT 22 DC 279/62Z CD Philips. Tento model také nemá vlastní displej. K zadávání čísel se používá originální dálkový ovladač.

Krátce o čem je tento článek: Dostáváme kód rádia Duster

Zajímavé:
Jak zkontrolovat tiché bloky na Renault Duster.

Chcete něco dodat?
Pokud máte co dodat k článku, nebo se chcete podělit o své zkušenosti na toto téma, zanechte prosím komentář.
Pokud jste autorem zprávy o opravě nebo úpravě vozu Renault nebo doporučujete materiál pro umístění do znalostní banky, dejte nám prosím vědět na e-mail dustershop77@yandex.ru.

05 2019 ноября
Testovací jízda Renault Duster v blátě

Testovací jízda Renault Duster v blátě

05 2019 ноября
9 skvělých technických řešení v Renault Duster

9 skvělých technických řešení v Renault Duster

Jak zjistit a zadat kód rádia Renault Duster

Kód autorádia Renault Duster nebo standardní reproduktorový systém je důležitou součástí jeho ochrany a je standardně nastaven. Po koupi ojetého vozu se někteří řidiči potýkají s problémem jeho údržby. Tovární kódování rádiového přijímače na autě do roku 2019 bylo vydáváno jednotlivě a v případě ztráty PIN kódu je problematické jej obnovit.

Tovární ozvučení je vybaveno sofistikovaným systémem proti krádeži. Jsou zde nedostatky. Například po odpojení baterie od palubní sítě může rádio vydat heslo a „0000“ na analogovém displeji. Následuje popis sledu akcí, co dělat v podobné situaci.

Rádio vyžaduje kód rádia

Rádio rádio

Nejčastěji se tento problém vyskytuje u majitelů ojetých vozů. Na autech před a po roce 2012 se problém vyskytuje nejčastěji v případech.

 1. Odpojení baterie od palubní sítě na delší dobu. Krátké odpojení systému od napájení není děsivé. V pouzdru rádia je kondenzátor, který umožňuje uložit všechny informace do paměti zařízení.
 2. Zkrat v palubní síti. Prudký skok v napětí může také přispět k „shromáždění“ nastavení.
 3. Výměna záznamníku. U některých oprav systém vyžaduje jeho úplné odstranění, což přirozeně znamená jeho úplné odpojení od napětí.

Jak zjistit kód rádia Renault Duster

Chcete-li najít šifru na autě před a po roce 2015, budete se muset uchýlit k jedné z metod.

 1. Požadované číslo je často uvedeno v servisní knížce stroje. Pokud se již předchozí majitel setkal s problémem, možná kód zadal někde v dokumentech. Zde stačí pečlivě prohlédnout všechny stránky pasu. Také na autě v nové karoserii výrobce uvádí heslo okamžitě.
 2. Požadované informace si prohlédněte na oficiálních stránkách výrobce nebo u prodejce. Zde budete muset vybrat podle čísla VIN. Samotné VIN lze vidět na karoserii vozu.
 3. Vygenerujte kód na speciálním zařízení nebo programu. K tomu budete muset nainstalovat speciální program do vašeho PC a zadat požadované informace o vozidle.
 4. Demontujte paměťový čip a načtěte šifru na speciálním zařízení. To je možné pouze se specializovaným vybavením.
Zajímavé:
Kdy začne prodej Renault Duster 2019.

Pokud neexistuje způsob, jak se dostat k oficiálnímu prodejci a neexistují žádné informace, můžete se pokusit vygenerovat nový kód sami. Princip činnosti zde vypadá takto.

 1. Stáhněte si do počítače speciální program, obvykle řidiči používají software jako Renault PRE-CODE CALCULATOR. A spusťte jej při splnění všech požadavků programu.
 2. Dále je třeba se podívat na zadní stranu rádia na tzv. PRECODE a zadat jej do požadovaného pole.
 3. Dále program vygeneruje PIN kód a budete jej muset zadat do rádia.

Kolík
Umístění kódu PIN
Výše uvedená fotografie ukazuje umístění předkódu.

Jak zadat kód rádia

zadání kódu

Pro správné zadání kódu budete muset použít joystick nebo rádiové ovládací klávesy. Postup obvykle vypadá takto.

 1. Stiskněte a podržte tlačítko 1, dokud se na displeji nezobrazí požadované číslo.
 2. Postup opakujte pro zbývající tři polohy, přičemž tlačítka držte postupně až do 4 včetně.
 3. Na konci operace podržte klávesu 6, což bude znamenat konec vstupního programu.

Rádiový kód

Duster: rádiový kód – povolit

Na autech před a po roce 2016 bude po aktivaci potřeba pořádně zapnout rádio. Chcete-li to provést, po zadání šifry podržte klávesu vypnutí a poté zařízení znovu zapněte.

Rádio na Dusteru si po odpojení baterie vyžádá kód

Rádiová kazeta

Po vyjmutí baterie z auta může rádio požádat o bezpečnostní klíč. Budete muset dodržet postupy popsané v článku výše.

Renault Duster: rádio a generátor rádiových kódů

Stažení oficiálního programu na webu výrobce bez registrace nebude fungovat. K tomu zkušení řidiči doporučují vyhledat program Renault PRE-CODE CALCULATOR nebo zadat údaje do níže uvedeného formuláře.

Vygenerovat odemykací kód:

PRE kód vypadá f131 (LATINSKÉ písmeno a 3 číslice)

Někdy generátor vydává 3 nebo 2 číslice místo 4. K tomuto číslu na začátku přidejte 0 (340=0340 nebo 23=0023)

Zajímavé:
Kde je nejlepší místo pro instalaci zadní kamery na prachovku.

Pokud chce uživatel získat heslo jiným způsobem, bude muset použít speciální programátor. Přístroje jsou volně dostupné pouze u autorizovaných prodejců, kde jsou záruční dílny. Zařízení si také můžete vyzvednout v některé ze specializovaných prodejen. Zde je důležitý nedostatek – neoriginální zařízení mohou fungovat přerušovaně nebo vydávat nesprávná hesla, což značně komplikuje jejich použití.

Jak odemknout rádio Duster bez znalosti kódu

Můžete použít metody.

 1. Vygenerujte si heslo sami pomocí speciálních programátorů.
 2. Kontaktujte autorizovaného prodejce.
 3. Informace najdete na webu výrobce.
 4. Požádejte o pomoc specializované specialisty, což samozřejmě není zadarmo.

Celkový

Kód zvukového přehrávače Duster si můžete najít sami. K tomu budete muset sami porozumět programům a zařízením třetích stran.

specializace: Vystudoval Státní automobilovou univerzitu, 20 let pracoval na GAZ-56, teď jezdím na Zhiguli.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button