Vw passat b5

Kde je odvzdušňovací ventil pro expanzní nádobu vw passat b5+

Kontrola uzávěru expanzní nádrže Volkswagen Passat B3

Zde se přihlaste k odběru oznámení o nových článcích přímo na váš e-mail!

Zkontrolujte přetlakový ventil na uzávěru expanzní nádrže VW Passat B3, protože na něm závisí správná činnost chladicího systému a celého motoru jako celku.

  • VAG č. 1H0 121 321 C – uzávěr expanzní nádoby, s ventilem

VAG č. 1H0 121 407 A – expanzní nádoba

V článku Uzávěr expanzní nádrže pro Volkswagen Passat B3 si můžete přečíst více o této jednotce v tomto článku chci názorně ukázat, jak je možné a skutečně nutné zkontrolovat přetlakový ventil v chladicím systému motoru.

Sundáme tenkou vratnou hadici z RB (foto), na místo hadice nasadíme hadici od pumpy (s manometrem), vratnou hadici přiskřípneme, aby neunikal tlak a pumpou pumpujeme vzduch do systému .

Když tlak v systému dosáhne 1,2-1,5 atm, ventil musí uvolnit přetlak, jinak je nutné vyměnit kryt RB.

Pokud máte nějaké dotazy nebo doplnění, napište na .

192 komentářů k Kontrola uzávěru expanzní nádrže Volkswagen Passat B3

Dobrý den, řekněte mi, mám stejný problém, začala unikat chladicí kapalina přes přírubu na straně motoru. Vyměnil jsem přírubu a o-kroužek Únik se zastavil, ale objevil se nový, pod teplotním čidlem. Nehledě na to, že jsem měnil teplotní čidlo a gumový kroužek k němu spolu s boční přírubou. Před půl rokem jsem měnil chladič topení (vysypalo se mi to všechno do kabiny, zkouším vyměnit všechny díly za originální mám pocit, že se v systému hromadí velký tlak). sudu. Je vyčištěno Mohly by tyto úniky souviset s nefunkčním ventilem víka sudu? Díky předem za Vaši odpověď.

Zajímavé:
Jak odstranit zámek kufru passat b5 kombi.

Kryt RB 2

Opravit uzávěry expanzních nádrží a kontrola chladicího systému vw passat b3 1.8 RP.

Víčko ventilu nádržky chladicí kapaliny

Zdravotní prohlídka uzávěry expanzních nádrží VW Passat B3.

Nurzhan, začátek otevření termostatu 87C, plně se otevře 102C

Na expanzní nádržku radím namontovat originální uzávěr, pak s tím určitě nebudou žádné problémy

Ahoj všichni . Mám podobný problém, kontroloval jsem termostat s převařenou vodou! Mnoho lidí říká, že se termostat otevírá na stejný stupeň, jaký jsem zkontroloval. Nejsem v tom moc dobrá!! To je pravda. A víko RB taky nefunguje!! Existují typy RB čepic? Pokud ano, který je lepší?

Anatoly, abych byl upřímný, nepozoroval jsem takovou závislost, nebo jsem si možná jen nevšiml, jak jsem nainstaloval víko

Svetlana nový těsnění hlavy válců, zkontroloval jsi samotnou hlavu válců?

Jezdím více než 10 let Volkswagenem Passat kombi, najeto 120000 400000 km (29 XNUMX na metru jsem spokojený). Auto je nejvyšší třídy XNUMX let, na motor RP vůbec nesahalo, kromě preventivní údržby, čištění, mytí, výměna svíček, řemenů Párkrát jsem se setkal s vyklepáváním nemrznoucí kapaliny z expanzní nádrže. Došel jsem k závěru, že závada vznikla nesprávnou montáží uzávěru. Kryt (zvláště za horka lze utáhnout, dokud nebude zarovnaný s vratným potrubím – a v chladicím systému začínají zázraky). s klikou striktně po cestě Hlavní je, že se o tom nikde nic nepíše?

Ahoj! Prosím o radu, proč z RB vytéká nemrznoucí směs? Těsnění hlavy válců je nové, vyměněno čerpadlo a termostat. Po výměně krytu RB vytlačí nemrznoucí směs z otvorů na boku. Automobil vw Passat b3

Alexandro, to bude moc, norma je 1,2-1,5

Zajímavé:
Jak odstranit vzduchové potrubí v kabině na vw passat b5.

nový uzávěr SVAG ukazuje uvolnění tlaku 2 bary, je to hodně nebo norma, řekněte mi, kdo ví.

viktor., ano, zdá se, že jsi vítán, snažil jsem se pomoci majitelům Volkswagen Passat B3 B4

díky za stránky

Slavyanin, 1. může být termostat.

2. může být kryt RB (což je nepravděpodobné).

3. Špatný výkon čerpadla.

4. DTOZH nepracuje správně. odhlaste se později, prosím.

Dobrý den všem! 3 roky jsem jezdil s Passatem B3 1989. a tak jsem se rozhodl trochu osvěžit, koupil Passat B4 1996. Během své doby řízení jsem vaše stránky použil k řešení problémů s mým vozem více než jednou, za což děkuji správci a členům fóra, ale nepsal jsem osobně, protože. Po přečtení komentářů se mnohé vyjasnilo. Nyní mám malý problém, když jsem prohledal mnoho stránek, včetně té vaší, nenašel jsem jasnou odpověď. A tady je problém. Můj spalovací motor se dlouho zahřívá, teplota chladicí kapaliny nestoupá nad 80. A po chvíli stání i v mírném mrazu rychle vychladne. Nedávno jsem uvízl ve sněhové závěji a když jsem z ní vylézal, nevšiml jsem si, jak teplota chladicí kapaliny stoupla, a když se vařila, část byla vytlačena přes kryt chladicí kapaliny. Může být důvod v samotném krytu RB, že nedrží tlak a tím pádem teplota nestoupne na provozní teplotu (jak jsem to pochopil tak 90-100 C°)? Nebo může být problém v něčem jiném? Hned řeknu, že jsem nezkontroloval kryt RB s pumpou a manometrem, protože. Ještě nejsem šťastným majitelem takového zařízení a upřímně řečeno nemám čas a počasí není příznivé.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button