Škoda Fabia

Jak odstranit strop na Škodě Fabia

Všechno je velmi špatné: 1) Tavné lepidlo se teplem roztaví (v létě na slunci vám lepidlo stéká na podlahu). 2) Kupte si bypass pro standardní imobilizér nebo vytvořte bypass vlastníma rukama, připojte jej k poplašnému systému a skryjte jej na těžko dostupném místě. 3) Zámek blokující páku automatické převodovky lze obejít nebo rozbít a alarm lze ztišit. A je to!

Zurnin Everest
Přečerpávací čerpadlo oleje:
Tanzilya Shikhova

Zajímalo by mě, jak účinně oboustranná páska vydrží a jak dlouho. Vím, že existuje samolepicí kůže. A jak tomu rozumím, pod pláštěm byla pěnová guma, která se časem začíná rozpadat, neměla by být odstraněna? Kůže se při použití fénu natahuje.

Baird
No ano opravdu ano dobře tak normální ano tak dobře jako
Antoshka
Chlapi, kdy se začneme dívat na malé náklaďáky?
pepř

PPC. od 8 tisíc UAH za 2,5-3k člověk z Krivoy Rog přečalouní všechna sedadla a vložky na karty. A vypadá to hezčí. A tady. 500 babek je málo. je to těžké.

Rourke
Výborně, jako vždy, vše k věci.
Teddy
Chystáš se sundat zadní blatník?
Joline
. mistře, použití šroubováku k vytažení kliky by mistrům ostudu neudělalo. kolchozníci
Skye

Nemělo by se světlo polštáře rozsvítit odděleně od ostatních? Myslím, že jsi uzavřel špatnou věc)

Axel
váza je lepší
Ivey

Mám problém, zaparkoval jsem auto, vše v pořádku, po chvíli jsem do auta nasedl a nastartoval, na panelu se objevila novoroční girlanda, bylo zapnuto úplně vše včetně EUR, baterie, kontrola trakce, anti -smykový systém, vykřičník, no všechno co je na panelu všechno hoří a nadává. Zkusil jsem nabít baterii, vyměnil baterii. Navíc se nerozsvítí potkávací světla. Řekni mi co dělat. Vasya zkontroloval a ukázal poruchu komunikace s ABS, s automatickou převodovkou, s centrální řídicí jednotkou a řídicí jednotkou airbagů, a to je na 60 000 km.

Zajímavé:
Jak zkontrolovat zapalovací cívku Škoda Fabia.

Kulyash
Amurka kouká Respekt a respekt k vám
Schubert Ruge
Dobrý den, jak se dají odstranit přivařené knoflíky?
Děkuji. Hodně to pomohlo. Můžete mi ukázat, jak sundat volant?
Stas

Dnes jsem si nainstaloval tento boot, bylo to pro mě mnohem jednodušší, od té doby, co byla konzole odstraněna, taky jsem se s tím dlouho hrabal, zdálo se mi to jako nesmysl, ale tankovat se mi nechtělo) vše jsem dělal ručně bez pomocí šroubováku.

Neenov Mehman
Nexia je shnilá z výroby, proč o ní dělat hluk?
Kallen Prostova

Podpořte kanál ‚Limpos78‘ (pohodlná stránka, ze které můžete jakýmkoliv způsobem pomoci: Od WebMoney, Qiwi, Yandex Money, Bitcoin, po kartu Sberbank, telefon atd.) Nebo přímo do mých elektronických peněženek (účtů): Sbercard VISA Peněženka Yandex (v rublech): PayPal – uživatel forex1978 Webmoney: Z (dolary) R (rubly) Rád si vyslechnu všechny dotazy a přání (hlasování) ve své skupině na VK.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button