hyundai tucson

Jak si objednat Hyundai Tucson z ČR

Vítejte v revoluci. TUCSON není jen evolucí svého předchůdce, ale plnohodnotnou designovou revolucí. Jako průkopník v oblasti progresivního designu nabízí také nejmodernější inteligentní technologii a nejširší řadu elektrifikovaných motorizací ve svém segmentu.

TUCSON l Cenic
PDF 904.82 KB
TUCSON Freedom l Akční ceník
PDF 948.22 KB
TUCSON l Ceník příslušenství
PDF 232.08 KB

Skladové vozy TUCSON

Prohlédněte si nabídku vozů, které jsou ihned k dispozici.

Elektrifikované motorizace.

Zohlednili jsme vaše preference. Nyní si můžete vybrat z nejelektrifikovanějšího sortimentu motorizace v tomto segmentu: s 48V mild hybrid naftový nebo benzínový motor, hybrid a plug-in hybrid.

Revoluční design.

Kombinace dynamických geometrických tvarů, ostrých úhlů a prvních parametrických skrytých světel na světě z něj činí unikátní silnice.

Nejlepší bezpečnost ve své třídě.

Ty nejpokročilejší asistenční systémy ve své třídě a balíček aktivní bezpečnosti s řadou inovativních funkcí – to vše, abyste si vychutnali ještě větší klid a čí.

Od konceptu k revolučnímu designu SUV.

Progresivní designový jazyk TUCSONU byl inspirován konceptem SUV Hyundai Vision T, který byl představen s velkým ohlasem na autosalonu 2019 AutoMobility v Los Angeles. Jeho ostré úhly a futuristické tvary jsou snadno rozpoznatelné na tomto odvážném novém kompaktním SUV – prvním SUV Hyundai, které bylo vyvinuto podle naší nové designové identity sportovnosti.

TUCSON pro nás představuje významný milník na naší designové cestě a slouží jako měřítko pro všechny budoucí modely Hyundai.

— Pan SangYup Lee, vedoucí globálního designového centra Hyundai a Senior Vice President společnosti Hyundai Motor Company —

Zajímavé:
Které z nových aut je dražší než Nissan X-trail nebo Hyundai Tucson.

Nejelektrifikovanější řada motorizací.

najděte tu pravou pro vás. Vyberte si z 48V mild hybridního, hybridního a plug-in hybridního pohonu.

Konektivita.

Objevte nejnovější inteligentní technologie, jako je 10,25″navigační obrazovka, 10,25″ digitální přístrojový panel a plně dotyková středová konzola.

Bezpečnost.

Vybaven nejnovějšími bezpečnostními novinkami a vyspělými asistenčními systémy.

5letá záruka bez omezení počtu kilometrů.

Jako každý Hyundai, je i TUCSON vyroben podle nejvyšších možných standardů kvality. A tuto kvalitu podporujeme 5letou zárukou bez omezení počtu kilometrů, abyste mohli v životě užívat věci, které máte rádi, aniž byste museli starat o své auto. Kromě toho je vysoce výkonný lithium-iontový polymerní trakční akumulátor chráněn zárukou po dobu 8 let sky 160 000 km, podle toho, co nastane dříve. Užijte si extra klid, který vám poskytuje jednu z nejlepších záruk v oboru – to je náš standard.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button