Škoda Rapid

Kde je nejlepší místo pro instalaci rekordéru ve Škodě Rapid?

Takže začneme, potřeboval jsem následující nástroje. Elektrická páska, plochý šroubovák. Jen si nepleťte plus a mínus. Plus vždy centrální terminál (pružina)
A začneme to strkat pod strop, začal jsem od středu. (foto 2) A jdeme dolů. Otevřete velkou zástrčku. Otevřel jsem to šroubovákem (foto 4, 5) Připojíme kostru, nasadím na šroub (foto 8,9, 41) A vybereme pojistku, která po zapnutí zapalování dostane plus, připojil jsem pojistku XNUMX k vyhřívanému sedadla. (vpravo nahoře) Jednoduše vyjměte pojistku a vložte ji spolu s drátem.

Vše dáme na místo a zkontrolujeme. Zapnuté zapalování, rekordér funguje, vypnul rekordér a také se vypnul. (foto 10,11) Moc mě nekopej, tohle je moje první fotoreportáž.

Děkuji. Tato informace hodně pomáhá. Plánuji nainstalovat bezdrátovou zadní kameru na běžné místo, jsou zde velmi užitečné informace – kde a co pájet. Myslím, že ve stínu bude perfektní. Pokud máte zájem, zrcátko + kamera stojí 50 eur s doručením do Ruska, ale kamera není standardní, pokud si kameru objednáte na běžném místě (mimochodem optika Sony), potřebujete ještě +30 eur ( ale mimochodem, má smysl to instalovat, kompletní kameru nainstaloval autor v BZ, stává se špatnou, ale ta běžná se dostane na své pravidelné místo a ukazuje perfektně).

Navíc nejsou potřeba žádné dráty v celé kabině.

Pouze + a zem pro napájení zrcátka a plus a zem pro napájení Wi-Fi vysílače kamery. PS Neplaťte podvodníkům, kteří účtují obrovské sumy, je lepší objednávat zboží přímo z Číny. Vše, co potřebujete, je plastová karta (není třeba platit za rok, přepočet na kurz Centrální banky Ruska, žádné provize) a trochu znalosti angličtiny.

Zajímavé:
Kdy končí propagace vlákna ve Škodě.

Pokud mohu pomoci jakýmikoli informacemi, pracoval jsem v oblasti přímých zakázek 2 roky. Zyy. Bylo by fajn vytvořit sekci fóra, kde si lidé budou pomáhat informacemi, protože kromě automobilových nadšenců jsme v nějakém oboru profíci =)

Připojení rekordéru ke stínidlu.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button